neděle 2. března 2008

Jumpstyle

Jen co budu sama doma si jdu zaskákat!!!!!!!!!!

Protože stejně jako moje Nike dance, i tohle zaručeně zbavuje stresu!!!!!!!

Takže... Tanec JUMPSTYLE, nová věc ve světě tance!! Jumpstyle je málo známý už jen proto, že vznikl necelé dva roky zpět!! Velmi mladý tanec, který má před sebou ještě hodně!! Tanec vznikl v Belgii, kde se tančí velmi hodně, a to znamená, že nejlepší tanečníky hledejte samozřejmě v Belgii! Z Belgie už se to postupem času rozšiřovalo po celém Holandsku!! A je to čest, když se s tímhle tancem můžeme setkávat i u nás v ČR !!
Jumpstyle je tanec, na který nepotřebujete tělocvičnu ani kdo ví jakou halu!! Stačí pokojík!! A pěkně se vyřádíte!!! Mladí lidé to tancují opravdu všude, kde to jenom jde.... vyjímkou nejsou ani obchodní domy, vlaky, ulice či střechy garáží!!!

Já osobně jsem to viděla až teď v sobotu, páč jsem slíbila friendovi, že si o tom nebudu nic zjišťovat, dokud to neuvidím, a musím řict, že jsem byla naprosto ohromoná.. to nejde popsat...to byste museli vidět...mno prostě z toho mrazilo v zádech, taková to byla paráda!Scooter – The Question Is What Is The Question – názorná ukázka http://youtube.com/watch?v=4Vk6r1gSYDMzdroj – www. jump-style.estranky.cz

1 komentář:

  1. Hey. .. jumpstyle the best dance on the world ...
    I love it ...

    OdpovědětVymazat