sobota 26. dubna 2008

BBP aneb Big Birthday Party :o)

to teda byla :o)
Jedním slovem prostě úúúúžas!!!

Asi ještě nikdy jsem se nebavila tak, jako včera, a asi ještě nikdy jsem tedy nebyla tackhle zřízená :D Úkol, který si zadali moji miláskové, se jim docela povedl :D

Asi nemá ani cenu popisovat, co všechno se dělo..protože to by ani nešlo...

Habartov, Ostrov, Stráž a část Prahy pěkně prohloupila, když nepřijela...

Sokolov, Březová, Dolní Rychnov a druhá část Prahy zato pěkně zapařila :o)


Samozřejmě přikládám všechny fotky, protože to by jinak nebylo ončo ;) abyste si udělali představu :D :D :D A následující "trošku popis" vám i pomůže :DCelý večer se moc moc moc vyvedl. A čas utekl až příliš rychle.. taky se mi líbilo, jak všichni přišli včas :) to se jen tak nevidí ;) a líbilo se mi, jak to všem strašně moc slušelo, jak se všichni dobře bavili.. a taky se mi líbilo, kolik lidí se nakonec sešlo.. 16 dámy a pánové :)

Hned jsme se samozřejmě vrhli na objednáváni všelijakých koktejlů a všeho jiného, co teče :D.. bylo mi dokonce popřáno hodně štěstí atd. i od jedné servírky :)
A aby všickni věděli, kdo že to slaví, tak jsem měla takovou tu narozeninovou čapičku, kterou jsem si nechala od všech účastníků zájezdu podepsati :) ať žije památka na památnou noc :)

Dandulka je trošku blázen, páč mě nalívala zlatou Tequilou a Lami(y) se mi potom pěkně smál, když mě viděl, jak se po jejím vypití tvářim... nene.. zůstanu radši u zlatýho pushkina :D a když už jsme u něj ;) my víme svý, že?? :D to radši ani nebudu prezentovat :D :D :D

Šárka a Zuzka se ukázaly jako veliké ekonomiky :D to byste nevěřili, co udělaly :D ale to tady taky nesmím říct :D :D :D :D

Náš účet radši taky ani nechtějte vidět, páč se nakonec platilo přes 1000 a nějaký drobný ;)

No zkrátka to byl naprosto naprosto naprosto nejsuprovatější večírek, jakýho jsem se tedy zúčastnila!!!!!! Děkuju moc všem, co přišli :o)!!!

1 komentář:

  1. Zlatou Tequilou jsem Tě nakopnout musela, pač je da best ;), jinak Zlatej Puschkin je 2. nej :).. Hey a já se naučila pít Jima Beama :D..
    Ta čepička byl skvělej nápad :-P..
    S tím účtem jsem to zaslechla, jste blázni :D..
    Bylo to pěkný :)..

    OdpovědětVymazat