čtvrtek 2. srpna 2012

Hunger Games.

Tak jsem konečně taky viděla Hunger Games. Čekala jsem na ně tak dlouho, protože jsem si chtěla nejdřív knížku.

A upřímně řečeno, ještě že jsem to udělala. Mám v hlavě všechno vytvořené díky fantazii a né díky filmu. Knížka mě nadchla tak neskutečným způsobem, že jsem byla z filmu docela zklamaná. Přidala bych vám se trailer, ale jsem opět v práci a nefunguje nám tu youtube :D.

Na druhou stranu bych ale slyšet chtěla názor někoho, kdo knížky nečetl a viděl jenom film. Jestli mu bylo všechno srozumitelné a jasné.

To by mě teda fakt zajímalo :D.

P.S. Omlouvám se, holky, že vůbec nebloguju, ale mám teď strašnej pracovní harmonogram a zítra odjíždím na mistrovství světa v motocrosse dělat pokladní službu :). Zase si zašprechtim, takže se nemůžu dočkat :).

3 komentáře:

 1. Ahoj, označila som ťa v "Otázkovom tagu" :) Dúfam, že sa zúčastníš.
  Inak, máš to tu pekné :)

  http://zlrocksisters.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 2. Já to teda jenom viděla, a srozumitelné mi to přijde dost, ale zas, lituju toho, že sem si to nejdřív nepřečetla..

  OdpovědětVymazat
 3. Takže ja som teraz začala čítať a na filme som bola v kine a...Bola som unesená! :D Sfilmované knihy sú pre mňa nočné mory. Buď nevieš pochopiť jedno bez druhého, alebo si z jedného sklamaná...Ale tento raz si myslím, že som nemala žiadne medzery. Aj bez knihy som príbehu chápala. Ale pri jednotke som s tým tiež nemala problémy a až po prečítaní som zistila, čo všetko bolo vynechané. Tak uvidím teraz

  OdpovědětVymazat